Řemenoviny

KVALITNÍ ŘEMESLNICKÝ MATERIÁL - SEDLÁŘSKÉ PLÁTNO

Sedlářské plátno tkáme na moderních stavech Dornier, které zaručují vysokou a stálou kvalitu tkaniny. Sedlářství patří k tradičním českým řemeslům a většinou se dědí z generace na generaci. Protože se jedná převážně o ruční práci, jako šití brašen, kabel, jezdeckých sedel, jezdeckých uzd, opasků, včetně různých oprav, je v této profesi potřeba vysoká manuální zručnost. V rámci této filosofie se snažíme tyto činnosti našim zákazníkům maximálně ulehčit, a proto u našeho sedlářského plátna, sloužícího jako mezivrstva např. mezi kůží a semišem, dohlížíme na jeho stálou výjimečnou kvalitu. Ta se odráží zejména v pevnostech metráže, a to především v útku, kde se používá lněná příze.

Použité příze:bavlna/len
Hmotnost:380 g/m²
Šířka:102 cm
Úprava:kalandrování
Použití:tkanina pro sedlářskou výrobu

TKANINY NA DOPRAVNÍKOVÉ PÁSY A ŘEMENOVINY

O CO VLASTNĚ JDE

Pod názvem „Tkaniny na dopravníkové pásy“ se skrývají nosné tkaniny, které používají pro svou další výrobu firmy vyrábějící transportní a dopravní pásy, pásy pro elevátorové – korečkové dopravníky, gumové pásy, ploché hnací řemeny a další výrobky tohoto typu.

Tkaniny se nánosují materiály na bázi PVC, PU, gumou, silikonem, případně vznikají sendviče, které se skládají z několika vrstev nosné tkaniny, proložené vrstvami PVC a společně se za tepla zalisují.

APLIKACE

Dopravníkové pásy vyrobené z našich tkanin se používají především v uhelných dolech, kamenolomech, pískovnách, ale například i v pekárnách a dalších průmyslových odvětvích.

Dále se tyto tkaniny používají i na výrobu obalovaných klínových řemenů, ať už klasických, variátorových, násobných a nebo i s úzkým průřezem, které se využívají hlavně v zemědělské technice, ale i v automobilovém a strojírenském průmyslu a v mnoha dalších oborech.

Použité příze:bavlna, polyamid, polyester, směsové příze
Hmotnost:490 – 1 800 g/m2
Šířka:do 159 cm
Úprava:režná
Použití:vložky při výrobě dopravníkových pásů a řemenovin

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte:

Miloš Kovář - export, tuzemsko
kovar.m@svitap.cz
Tel.: +420 461 568 254
Synková Radka - export, tuzemsko
synkova@svitap.cz
Tel.: +420 461 568 254
Mob.: +420 702 292 714
Vokounová Jana - export
jvokounova@svitap.cz
Tel.: + 420 461 568 250
Mob.: +420 605 700 612
Horáková Ivana - tuzemsko
horakova.i@svitap.cz
Tel. +420 461 568 181
Mob.: +420 605 700 621

Rádi Vám pomůžeme

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat a my se Vám do 48 hodin ozveme!

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MENUX

InformaceX

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.