O nás

Vítejte na stránkách divize technických tkanin, která je součástí firmy SVITAP J.H.J. spol. s r. o. Tato společnost je soukromou firmou, která zaměstnává v pěti divizích s různým výrobním programem více než 450 lidí.

Naše divize technických tkanin zahrnuje tyto provozy: skárnu přízí, snovárnu, tkalcovnu, barevnu i úpravnu tkanin a pracuje zde více než 90 zaměstnanců. Patříme mezi jednu z nejstarších součástí firmy, proto Vám nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby režné, barvené a upravované technické i oděvní tkaniny. Pro tkaní používáme především příze z bavlny, lnu, juty, bambusu, konopí, polyamidu, polyesteru a polypropylénu.

Požadujete speciální úpravu?

Není problém. Nabízíme různé úpravy tkanin: proti plísním, pronikání vody, termofixaci, kalandrování, žehlení, sanforizaci, oleofobní úpravu i nehořlavou úpravu.

Máte vlastní návrh tkaniny?

Výborně. Zajistíme vyvzorování nových tkanin dle Vašich požadavků nebo dodaného vzorku. Provádíme i práci ve mzdě. Dodejte zakázku i materiál a spolehněte se na nás.

Práce ve mzdě

  • Skaní
  • Tkaní
  • Snování
  • Barvení
  • Úpravy tkanin

Rádi Vám pomůžeme

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat a my se Vám do 48 hodin ozveme!

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MENUX

InformaceX

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.